Meble modułowe

Komplet wypoczynkowy skrojony na miarę

Meble Modułowe to niezwykle uniwersalne rozwiązanie dla każdego rodzaju wnętrz – bez względu na ich wielkość.
Szczególnie polecane do tzw. pomieszczeń nieustawnych, np. wąskich, albo o nieregularnym układzie.
Klient otrzymuje w ten sposób możliwość samodzielnego decydowania o wielkości, kształcie oraz funkcjonalności swojego mebla
wypoczynkowego. Tak więc ten sam mebel w zależności od ilości i rodzaju zamówionych modułów może stać się małą
kanapą, albo wielkim narożnikiem, może mieć funkcję spania lub nie – odpowiednio do charakteru oferowanego modelu,
a także wyobraźni i potrzeb nabywcy.

W salonie relaksujesz się po ciężkim dniu, bawisz się z dziećmi, oglądasz telewizję, przyjmujesz gości. Aby wszystkie te aktywności przebiegały komfortowo wstaw do pokoju dziennego dobrze dobrany zestaw wypoczynkowyNowoczesne komplety wypoczynkowe są przede wygodne, a ponadto można  ustawiać je w dowolnych konfiguracjach, odpowiadających indywidualnym potrzebom użytkowników. Wypoczynki dostępne w naszym sklepie internetowym są starannie i precyzyjnie wykonane. Cechuje je trwałość oraz szeroki wybór materiałów obiciowych. Wśród naszych produktów każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie.

Zestawy wypoczynkowe najczęściej składają się z sofy i dwóch foteli, czasem z narożnika i puf.
W naszej ofercie znajdziesz się komplety wykonane w różnych stylach, z obiciem z tkaniny, skóry naturalnej lub sztucznej. Pozwolą na stworzenie wyjątkowych warunków do wypoczynku oraz wprowadzenie do wnętrza oryginalnego, unikalnego stylu.

Dla Klientów przygotowaliśmy zestawy  o klasycznym i nowoczesnym charakterze, wyposażone w wysuwane podnóżki, funkcję relaksu lub pojemniki na pościel. Wszystko to pozwoli na jak najlepsze zaaranżowanie strefy dziennej, w której każdy domownik będzie czuł się komfortowo.

Zestawy wypoczynkowe, które umieszczamy w naszym sklepie pochodzą w większości od polskich producentów. Przykładają oni dużą wagę do najwyższej jakości, trwałości oraz estetycznego wykonania swoich towarów, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i funkcjonalnością. Komplety wypoczynkowe dostępne są w różnych konfiguracjach, dzięki czemu nasi Klienci mogą dopasować je do wnętrz małych i dużych.

Zapraszamy do naszego salonuw Lubinie, przy ul. Stefan Kisielewskiego 5