Dobre materace i ekskluzywne łóżka

Czy wiesz, że średnio poświęcamy na sen 508 minut dziennie? Daje to ponad 8 godzin, które spędzamy na odpoczywaniu i regeneracji organizmu. Wyobraź sobie, że w skali całego naszego życia stanowi to aż jego ⅓. W związku z tym tak ważne jest, aby zadbać o dobre łóżko i komfortowy materac do sypialni. Nasz sklep Świat Sypialni powstał, aby zapewnić Ci wszystko to, czego potrzebujesz zarówno do smacznej drzemki, jaki i pełnego, wielogodzinnego snu. Oferujemy ekskluzywne i eleganckie łóżka do sypialni. Prowadzimy sklep internetowy oraz stacjonarny znajdujący się w Lubinie na Dolnym Śląsku.

Stylowe łóżka tapicerowane i kontynentalne

Łóżko to centralny element pomieszczenia, które stanowi jej najważniejszą część. W zależności od gustów naszych Klientów, proponujemy różnorodne łóżka tapicerowane oraz kontynentalne. Posiadamy szeroki wybór modeli łóżek: Hilding, New Concept i New Design oraz Select Plus. Znajdziesz u nas wersje z rozmaitymi zagłówkami, a także w różnych wersjach kolorystycznych. Jeżeli zależy Ci na znalezieniu dużego i drewnianego łóżka do sypialni, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. Proponujemy również inne elementy wyposażenia takie jak m.in.: materace lateksowe, piankowe i sprężynowe, a także stelaże płaskie i regulowane.

Kołdry i poduszki Piórex – solidne wyroby wysokiej jakości

Kiedy aranżujesz wnętrze swojego domu, na pewno zależy Ci na kompletnym łóżku do sypialni. Zdecydowanie ułatwimy Ci to zadanie, polecając bogaty asortyment naszych tekstyliów. Oferujemy m.in. wytrzymałe poduszki i kołdry marki Piórex oraz poduszki Hilding Visco, które powstają z naturalnych materiałów i zapewniają maksymalną wygodę podczas snu. Jeśli nadal się wahasz, nasi pracownicy chętnie doradzą Ci, na czym się skupić. Posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży, a co za tym idzie, na pewno pomogą wybrać dobre i wymarzone łóżko do sypialni oraz wszelkie akcesoria. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty oraz do kontaktu!