Łóżka tapicerowane

Wszystkie sprzedawane u nas łóżka są projektowane i produkowane w Polsce, więc kupując u nas wspierasz Polską gospodarkę.
W każdym łóżku istnieje opcja dodania pojemnika na pościel.
Do wyboru jest praktycznie każdy parametr łóżka, tj. rodzaj i kolor tkaniny, wysokość i szerokość zagłówka, grubość ramy łóżka oraz nóżki – rodzaj i kolor.

Łóżko kontynentalne? czyli jakie ?

To co wyróżnia łóżka kontynentalne to wysokość na jakiej się śpi oraz aż trzy warstwy materacy. Na spodzie znajduje się materac typu BOX SPRING – materac ze sprężynami Bonnelowymi , na nim materac właściwy dwustronny tapicerowany tkaniną tą samą samo łóżko , oraz zapewniający higienę snu materac nawierzchniowy tzw. Topper .
Każdy z materacy posiada aż siedem stref twardości materaca dwustronnego oraz praktyczny pokrowiec do materaca nawierzchniowego z możliwością prania.

Łóżko kontynentalne… jakie kupić?

Łóżko kontynentalne Family jest podstawowym modelem. Sprawdzi się idealnie jako pierwsze łóżko dla pary na start. Objęte jest 5 letnią gwarancją. Modelem wyższym jest łóżko kontynentalne Original, na które składają się trzy niezależne materace: materac Box, na sprężynie bonelowej, następnie materac dwustronny kieszeniowy oraz materac nawierzchniowy, będący uzupełnieniem komfortu. Na łóżko przysługuje 10 letnia gwarancja.

Najwyższa klasa łóżek to modele pochodzą z kolekcji Select. Łóżko kontynentalne Select HILDING wyróżnia się elegancją oraz perfekcją wykonania i dopasowania wszystkich elementów. Składa się z materaca Select Box na ramie drewnianej ze sprężyną kieszeniową, materaca dwustronnego ze sprężynami multipocket (wyższa klasa niż materac kieszeniowy) obłożonej warstwą pianki oraz materaca nawierzchniowego z pianki Visco.

Łóżko kontynentalne Select Plus jest najwyższym standardem wśród łóżek kontynentalnych, zapewnia komfort snu oraz wypoczynku na najwyższym poziomie. Posiada praktyczne szuflady umieszczone w panelu bocznym. Na łóżka kontynentalne z kolekcji Select obowiązuje aż 15 letnia gwarancja.