Projektowanie wnętrz

Aranżacja wnętrza Twojego domu… łącznie z kompleksowym wykonawstwem pod klucz w Lubinie

Wszystko zaczyna się od projektu. Począwszy od koloru ścian i podłóg, przez umeblowanie, aż po dodatki i detale, które podkreślają charakter wnętrza.


Wiemy, jak ważne jest, aby przed przystąpieniem do zakupów i wykończenia mieszkania stworzyć dobry, przemyślany projekt uwzględniający styl życia, potrzeby i gust domowników. Korzystając z pomocy architekta wnętrz i doświadczonego zespołu masz szansę na uzyskanie dokładnie takiego efektu, o jakim marzysz.

Projekt wnętrza to kompleksowa usługa, która zawiera nie tylko realistyczne wizualizacje ale także propozycje układów funkcjonalnych, precyzyjny wybór wszystkich materiałów a nawet  układy szuflad w szafach.

W wykonanym przez naszą firmę projekcie klient otrzymuje fotorealistyczną wizualizację łącznie z wyceną , oraz z wykazem sprawdzonych sklepów w Lubinie i okolicy, gdzie może nabyć proponowane meble,dekoracyjne ,oraz materiały użyte w projekcie.

Posiadamy sprawdzonych fachowców z różnych branż, więc jesteśmy w stanie wykonać nasz projekt , biorąc odpowiedzialność za efekt końcowy realizacji.
Dzięki naszej pomocy temat remontu całkowicie “spada” klientowi z głowy.

Zapraszamy do współpracy.
Lubin ul. Kisielewskiego 5
Projektowanie wnętrz Lubin