Narożniki

Wygodne i stylowe…

Nasze narożniki doskonale nadają się do salonów o wszelkich gabarytach. W naszej ofercie znajdziecie państwo zarówno małe rogówki jak i bardzo duże narożniki. W ofercie wyposażenia Twoich marzeń posiadamy narożniki tapicerowane z pojemnikiem na pościel, a także z funkcją spania. Dzięki temu nie będzie żadnego problemu, jeśli Twoi goście zostaną u Ciebie na noc. Postaw na realizacje, które uświetnią piękne aranżacje wnętrza Twojego domu.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości. Dlatego dbamy, aby były one wykonane z wytrzymałych i sprawdzonych materiałów, pochodzących od zaufanych dostawców. Dzięki temu możecie być pewni, że kupując u nas narożniki tapicerowane z pojemnikiem na pościel i funkcją spania stawiacie na artykuł, który będzie służył wam przez naprawdę wiele lat, a przy tym nie straci na swoich walorach estetycznych.

Dlaczego warto wybrać narożniki tapicerowane?

Narożniki tapicerowane to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wielu różnych możliwości aranżacyjnych. Są elementem wyposażenia, które modnie i efektownie prezentuje się w każdej przestrzeni. Wybierając tapicerowany narożnik, z łatwością dopasujesz go do kolorystyki i klimatu danego wnętrza. W naszej ofercie w ponad 100 tkaninach tapicerskich znajdziesz swój idealny materiał.

Zapraszamy do naszego salonu w Lubinie, przy ul. Kisielewskiego 5