Materace Hilding

 

Sekretem wygodnego łóżka jest materac. Sprężynowy albo piankowy, każdy z nich powinien dopasowywać się do potrzeb ciała użytkowników. W Świecie Sypialni Państwa komfort stawiamy na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie materace najwyższej jakości, pozwalające zregenerować się po wymagającym dniu i zadbać o właściwą pozycję ciała.

Materace piankowe i sprężynowe

Materace wykonane z pianki to jeden z najczęstszych wyborów naszych klientów. Doskonale dopasowują się do aktualnej pozycji ciała, dzięki czemu zapewniają niczym niezmącony sen. W Świecie Sypialni mamy do Państwa dyspozycji wiele modeli materaców piankowych. Staną się one doskonałym uzupełnieniem ramy i stelaża łóżka, a dzięki niewielkiej wadze będą łatwe w transporcie i użytkowaniu.

Ten rodzaj materaca ma wieloletnią historię. Dziś standardowe rozwiązania zostały jednak zastąpione nowoczesnymi technologiami, takimi jak InterActive czy Multipocket. Materace sprężynowe z oferty Świata Sypialni zamienią łóżka drewniane i metalowe w strefę odpoczynku.

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych sprężyn to rozwiązanie może się pochwalić najlepszą elastycznością punktową wśród wszystkich modeli. Taką zmianę odczują Państwo już po kilku chwilach użytkowania.

Materace dziecięce i młodzieżowe

W ofercie Świata Sypialni nie może zabraknąć również materaców dla najmłodszych. Idealnie wyprofilowane, dbają o właściwą postawę najmłodszych użytkowników przez wiele lat. Każdy materac dla dzieci jest skrupulatnie sprawdzany pod kątem obecności metali ciężkich. Posada także rekomendację Instytutu Matki i Dziecka.

Materace nawierzchniowe

Jeśli szukają Państwo rozwiązań, które wprowadzą conocny relaks na nowy poziom, dobrym wyborem będą materace nawierzchniowe. Ich zakup wpłynie nie tylko na poprawę jakości snu, ale też ochroni materac przed odgnieceniem i zabrudzeniem.

Materace nawierzchniowe ze Świata Sypialni stanowią idealne uzupełnienie każdego modelu materaca. Dodatkowe warstwy materiału i pianki zapewniają ergonomiczną pozycję snu i doskonałe samopoczucie każdego ranka.